לייעוץ אישי עם חני:
שם:
טל':
אימייל:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

איך לרדת במשקל

 

הורדה במשקל אינה כוללת דיאטת הרעבה עצמית קצרה. הורדה נכונה במשקל, על מנת שהיא תחזיק מעמד לאורך זמן ארוך, היא על ידי דרך החיים ואימוץ הרגלי תזונה וכושר גופני נכונים. לפניכם כמה עצות אשר יעזרו לכם לעשות את השינוי המיוחל בחייכם ויעזרו לכם להוריד במשקל בצורה מאוזנת ובריאה, מבלי לפגוע בגוף. על מנת להיות בטוחים שאתם מקבלים את כל התזונה שאתם צריכים ולא פוגעים בבריאותכם כדאי להתייעץ לפני שינוי אורח חייכם עם רופא ועם דיאטנית או תזונאית מומחית.
עצות לירידה במשקל
כדאי מאוד לברר לכמה קלוריות אתם זקוקים ביום. כמות הקלוריות מהווה את כמות האנרגיה של הגוף. גברים צורכים יותר קלוריות מנשים ואנשים אשר עובדים בעבודה פיזית צורכים יותר קלוריות מאנשים אשר עובדים במשרד. כיום, על מוצרים רבים מופיע הערך הקלורי שלהם ומומלץ מאוד לעקוב אחר המוצרים שאנו צורכים וכך לדעת כמה קלוריות צורכים ביום. מלבד הגבלת הקלוריות כדאי גם להגביל את כמות השומן הרווי. דבר נוסף שיכול לעזור להתמיד בדיאטה הוא להרגיש שובע. הרגשה תמידית של רעב במהלך דיאטה היא מאוד לא נעימה וגם מיותרת. ניתן בהחלט לחוש שבעים על ידי אכילת חטיפים ומזונות בריאים ומזינים אשר כוללים את כל אבות המזון.
מה לא כדאי לעשות על מנת לרדת במשקל
כאמור לעיל, אחת השיטות המסוכנות והלא בריאות לירידה במשקל הן דיאטות כסאח אשר ידועות גם בתור דיאטות רעב. לא פעם, מי שמפסיק את הדיאטות האלו מגלה כי הוא מעלה בחזרה במהירות את כל הקילוגרמים שהוא השיל. הסכנה המיידית של דיאטות אלו היא עייפות, חוסר אנרגיה וחולשה. אל תשכחו – לא כדאי להוריד במשקל בצורה קיצונית מבלי להתייעץ עם רופא או עם תזונאית אשר יוכלו לעזור לכם לרדת במשקל בצורה מאוזנת ולא בצורה דראסטית.